Akčný plán pre súkromné podnikanie, malé firmy, osobný rozvoj, neziskové projekty… Pomáhame vám zrealizovať vaše vízie, posunúť sa vpred, urobiť zmenu, reštartovať podnikanie alebo život.

ľudí, ktorí majú skvelé nápady vízie je veľmi veľa. NIe všetci ich ale zrealizujú. Mnohí s nimi dokonca ani nezačnú. Možno majú málo odvahy, možno nevedia ako alebo nemajú čas. Sú ľudia, ktorí dlho túžia po zmene v svojom živote, naštartovaní novej kariéry a pod. Nič s tým však neurobia a tak sa nikdy nič nemení.

Sme tu, aby sme vám pomohli odhaliť kroky, ktoré sú v tom potrebné. Akčný plán spolu s konzultáciou od nás vám poskytne komplexný pohľad na váš projekt/problém a pomôže vám reagovať na množstvo faktorov, ktoré ho ovplyvňujú. Pritom vyvstanú veľmi konkrétne úlohy, ktoré je potrebné vykonať aby ste mohli začať/napredovať. Tie už za vás nevykonáme – to bude na vás. My váam ale pomôžeme pochopiť, čo máte robiť aby sa vaša vízia stala realitou.

Čo očakávať:

Konzultácia /online alebo u nás aalebo priamo vo vašej firme/, trvanie 1-3 hodiny alebo podľa potreby. Budeme sa pýtať veľa otázok, robiť si poznámky aby sme čo najlepšie pochopili vašu víziu, to o čo vám ide alebo v čom spočíva váš problém. Urobíme detailnú analýzu.

Potom nám dajte 24 – 48 hodín na sumarizáciu a vytvorenie návrhu krokov a riešení. Vznikne tak akýsi koncept akčného plánu. Ozveme sa vám s ním a predstavíme vám ho. Zahrnieme vaše pozmeňujúce návrhy a pripravíme pre vás finálny dokument, ktorý bude obsahovať:

– formuláciu, definíciu vašej vízie  – neskôr ju môžete použiť v rozvoji vášho projektu, pre marketingové účely, v HR oblasti alebo pre reflexiu.

– sumár aktivít/prác, ktoré bude potrebné vykonať – rozvrhnuté do časových úsekov a podľa druhov činnosti (môže to zahŕňať osobné záležitosti, právne, finančné, manažment, … podľa typu projektu.

– summár rizík a problémov, ktoré môžu ovplyvniť váš projekt alebo realizáciu vašej vízie.

– zoznam úloh, ktoré je potrebné vykonať

– základný časový plán (týždenný, mesačný, … závisí od typu projektu)

 

 

Prínos:

  • Môžete napredovať, rozvíjať svoje nápady, vízie, zmeniť premýšľanie o niečom na konanie.
  • Budete vedieť na čom treba ďalej pracovať. To vám umožní urobiť konkrétne kroky, získavať správnych ľudí, ktorí budú pre vás pracovať
  • Získate komplexný pohľad na svoj projekt, zahŕňajúci mnohé faktory (osobné, finančné, HR, marketing, manažment, siziká, …)
  • Bude to merateľné. V akomkoľvek čase budete mať možnosť vedieť či a ako napredujete. Kedykoľvek počas realizácie budete mať možnosť urobiť reflexiu správnych a chybných rozhodnutí.
  • Podporí to vašu sebadisciplínu.
  • Napokon, budete sa môcť tešiť z toho, že sa vaša vízia stáva realitou a vidieť ako sa váš život/biznis/projekt alebo vaša spoločnosť menia a napredujú.

Čo neočakávať:

  • Nevyhodnocujeme, či sú vaše nápady alebo projekty, vízie dobré a správne. To musíte urobiť vy. My vám pomáhame ich zrealizovať.
  • Nesľubujeme úspech ani finančný profit. Podporíme vás aby sa úspech aj zisk stali možnými. Sľubujeme návrh krokov k tomu aby ste mohli uskutočniť svoju víziu.
  • Nepodporujeme nezákonné aktivity a tie, ktoré by boli zamerané na spôsobenie škody inému.